ÇOCUKLARIMIZI NEDEN ESTON ŞEHİR MAHALLEM’DE BÜYÜTMELİYİZ?

Bahçeşehir Yatırım
/
Genel
/
Yaşam

Sürekli gelişen ve değişen dünyanın geleceği bugünün çocuklarında saklı. Çocukların hayatı hakkında alınacak olan kararlar, çocukların hayatlarında yol çizmesine yardımcı olacak niteliktedir. Bu kararlara ‘’hangi okula gidecek, dijital dünya ile ne kadar temasta olsun, nerede yaşasak daha yararlı olur?’’ gibi sorular yardımcı olur.

Büyük şehirlerde yaşamanın olumlu yönlerinin olduğu savunulsa da şehrin içine adapte olmak bir çocuk için her zaman zordur. Eston Şehir Mahallem, sizleri çocukluğunuzun geçtiği sıcak zamanlara, dostluklara, komşuluklara, misket oynadığınız zamanlara götürüyor.

Çocuğunuzu kendi çocukluğunuzda olduğu gibi huzurlu mahalle yaşamında büyütmeniz için 5 neden:

1)Şehrin içindeki araba fazlalığı: Çocuğunuz şehrin ve kalabalığın içinde kaybolurken önüne çıkan araç trafiğinden olumsuz etkilenir. Günümüzde oldukça artan dikkatsiz sürücüler ve korna sesi kirliliğinin çocuğunuzu etkilemesini istemiyorsanız Eston Şehir Mahallem sokaklarında araçsız ve güvenli eviniz sizi bekliyor.

2)Şehrin gürültüsünün evlere kadar ulaşması: Kaotik şehir yaşamının olumsuz etkilerinden biri olan şehrin gürültüsü, sakin bir hayat yaşamaya en büyük engel iken neden hala gürültünün içinde olasınız? Sakinlik eşliğinde büyüyecek olan çocuğunuz eğer Eston Şehir Mahallem’de büyürse bir artınız olacak; çocuğunuz gürültünün getirdiği gerginliğin olmayacağı ortamlarda sessiz ve sakin bir hayat sürecek.

3)Şehrin içinde yaşamanın çocuklar için tehlikeli olması: Evden okula- okuldan eve yaşantısını insanlara zorunlu kılan tehlikeli şehir yaşamı çocuğunuzun gelişimine iyi gelmeyecektir. Özgür olması gereken, sosyalleşmesi gereken çocuklar, dış hayatın tehlikelerinden korunabilmek için evlere kapanmak zorunda mıdır? Eston Şehir Mahallem’in güvenli yaşamı içinde çocuğunuz istediği zaman dışarı çıkarak eski zamanlarda olduğu için sokaklarda koşturabilecek, top oynayarak, ip atlayarak sosyalleşebilme fırsatı bulacak. Güvenli bir yaşam sunan Mahallem’de dış dünyadaki tehlikeler sizden uzak olacak.

4)Çocuğunuzun teknolojik dünya ile dengeli bir bağı olması: Şehir yaşamında bolca görülen sorunlardan biri olan ‘’telefon- bilgisayar bağımlılığı’’nın ana sebeplerinden biri çocukların evde fazla vakit geçirme durumunda kalmasıdır. Şehrin içinde dışarı çıkamayan çocuklar zaman geçirebilmek için teknolojiyle fazla içli dışlı olmaya başlarlar. Bu durumun önüne geçilebilmesi çocukların sosyalleşmesi gerekir. Eston Şehir Mahallem ile bu mümkün çünkü güvenli yaşam sunan Mahallem’de yaşayan çocuklar özgür ve sosyal olurlar.

5)Bol oksijenle adım adım parlak bir geleceğe yol çizin: Şehrin araç trafiğinden uzak, egzoz dumanlarından uzak, bol oksijenle Eston Şehir Mahallem’de büyüteceğiniz çocuğunuz tıpkı ilk zamanlardaki gibi doğal hayatı benimseyecek. Ciğerleri temiz, şehrin kokusundan uzak kalacak çocuklarınız ve siz bu hayattan daha çok keyif aldığınızı farkedeceksiniz.

Yorum yap