Eston Şehir’ de Misafir Ağırlamak Artık Çok Daha Keyifli

Bahçeşehir Yatırım
/
Genel
/
Kesfet
/
Yaşam

Eston Şehir Mahallem’in eski günleri aratmayan mahalle yaşamının hüküm sürdüğü atmosferiyle misafirlerinizi tanıştırmak, keyifli zamanlar geçirmek ve Eston Şehir Mahallem’in konforunu sevdiklerinizle paylaşmak için bir çok sebebiniz var!

Örneğin;

Güvenlik: Eston Şehir Mahallem, alarm sistemleri ve özel güvenlik görevlileri gibi güvenli bir hayat için şart olan unsurlara sahiptir. Şehir yaşamındaki apartmanların aksine Eston Şehir Mahallem size daha güvenli bir hayat sunar. Misafirlerinizi ağırlarken güvenlik açısından kafanızda soru işareti kalmadan dilediğiniz gibi sevdiklerinizle zaman geçirebilirsiniz.

Genç Aktivite Odası: Projede yer alan Genç Aktivite Odası sayesinde ailenin genç bireyleri misafirliğe geldiklerinde diledikleri gibi eğlenebilir veya Eston Şehir Mahallem’de oturan genç bireyler, misafirleriyle diledikleri gibi eğlenceli vakit geçirebilirler.

Sinema / Playstation Odası: Neredeyse her yaşa hitap eden Play Station ve sanat kokan sinema aktiviteleri ile misafirlerinizi eğlendirebilirsiniz. Geniş Sinema Odası ve Play Station Odası ile ferah alanlarda keyifli dakikalar geçirmek mümkün!

TV Alanı: İster aile aktivitesi ister misafirlerinizle gerçekleştireceğiniz bir aktivite olarak Televizyon Alanı’nı değerlendirebilirsiniz.  

Kafe: Eston Şehir Mahallem’in kafesinde misafirlerinizle lezzetli yemekler yiyebilir, tadıyla damağınızı şenlendireceğiniz kahveler içebilirsiniz. Kafe kültürüne projesinde yer veren Eston Şehir Mahallem sayesinde sosyal bir hayatın kapılarını arayabilirsiniz. Misafirlerinizi de mahalle kültürü ile tanıştırabilirabilirsiniz.

Fitness Salonu: Sağlıklı buluşmaların ilk tercihi Fitness Salonu’nda arkadaşlarınızı misafir edip spor yapabilir, spordan çıktığınızda kafede lezzetli yemekler yiyebilirsiniz. Sporla iç içe bir hayatın adresi Eston Şehir Mahallem’in Fitness Salonu, genişliği ve ferahlığıyla ilgi çekiyor.

Sauna ve Buhar Odaları: Günün stresini misafirlerinizle beraber atmanıza vesile olacak Sauna ve Buhar Odaları, keyifli dakikalar geçirmenize yardımcı olurken aynı zamanda yenilenmenizi sağlayacak. Misafirlerinizi ağırlayacağınız Eston Şehir Mahallem’de arzu ederseniz misafirlerinizi Sauna ve Buhar Odaları’na davet edebilir, keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Buluşma Salonu: Misafirlerinizi Buluşma Salonu’nda ağırlayarak keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Kalabalık arkadaş grupları için ideal olan Buluşma Salonu, Eston Şehir Mahallem’in en gözde merkezlerinden biri.

Yorum yap