Eston Şehir Mahallem’de Ayrıcalıklı Bir Konfor: TEPE EVLER

Gayrimenkul
/
Genel
/
Mimari

Herkes evinin penceresinden baktığında gözüne hitap eden, içine huzur dolduran bir manzarayla karşılaşmak ister. Kalabalık şehir yaşamında uzun apartmanların arasında manzaraya sahip olmak, gittikçe kalabalıklaşan alanlarda oldukça zorlaşmaya başladı. Eston Şehir Mahallem, güzel bir manzarayla huzurlu bir yaşamı mümkün hale getiren yaşam alanlarıyla sizleri bekliyor.

Tepe Evler

Eski zamanlardaki mahalle yaşamını günümüze getirmek amacıyla inşa edilen Eston Şehir Mahallem, sosyal olanaklarının yanı sıra, konutlarının özellikleriyle de ilgi çekiyor. Projede yer alan Tepe Evler’in meşhur manzarası; yeşilin her tonunu görsel bir şölene çevirirken, temiz havayı evinize taşıyor.

Eston Şehir Mahallem’in en yüksek noktasında yer alan Tepe Evler, tüm vadiye hakim bir bakış sunuyor. Geniş pencereleri sayesinde manzaranın keyfini doyasıya çıkarabilir, günün stresini vadi manzarasının huzuruyla atabilirsiniz.

Konut Tipleri

Geniş terasları bulunan Tepe Evler, 1+1 ve 3,5+1 konut tiplerine sahip. Sakin ve minimal bir yaşamı benimseyenlerin ilk tercihleri arasında yer alan 1+1 Tepe Evler’e ilgiler günden güne artmaya devam ederken, 3,5+1 konutlar kalabalık ailelerin gözdesi olmaya devam ediyor.

Ara Katlar

Ara katlarında dahi geniş terasları olan daireler, projenin yer aldığı vadiye ferah bir açıyla bakıyor. Geniş teraslarını dilediğiniz gibi değerlendirebilir, manzaranın tadını dilediğiniz gibi çıkarabilirsiniz. Tepe Evler, her katında farklı bir manzaraya ev sahipliği yapıyor.

Bahçe Kat

Tepe Evler’de simplex olarak tasarlanan 4 adet Bahçe Katı dairesi bulunmaktadır. Doğayla iç içe bir yaşamı mümkün kılan bahçe katları ile toprağın kokusunu her gün evinizin içinde hissedebilirsiniz. Evcil hayvan sahipleri için oldukça değerli olan bahçeler, doğayla iç içe büyüyecek çocuklar için de iyi bir tercih olabilir.

Ayrıca, yatırım değeri günden güne artmaya devam eden Başakşehir’de yatırım yapmak isteyenler için de 1+1 Tepe Evler cazip bir fırsata dönüşerek rağbet görmeye devam ediyor.

Yorum yap