ESTON ŞEHİR MAHALLEM’İ TERCİH ETMEK İÇİN 8 NEDEN

Bahçeşehir Yatırım
/
Gayrimenkul
/
Genel
/
Yaşam

Türkiye’de sürekli olumlu gelişmelerin yaşandığı inşaat sektörüne her yıl bir çok yeni proje dahil oluyor. Şehrin içinde inşa edilen gökdelenlerden şehrin uzak bölgelerine inşa edilen projelere kadar bir çok projeye tanıklık eden İstanbul’da yeni projemiz Eston Şehir Mahallem ilgileri üzerine çekmeye hızla devam ediyor. Projemizin yaratımına katkıda bulunan ilham kaynaklarımızdan biri olan mahalle yaşamının özlenmesi ile projemiz, İstanbul’a mahalle yaşamını geri getiriyor.

Büyük şehir olmanın en bilinen yanı olan insan kalabalığı ve trafik artık insanları yalnızlığa sürüklemeye başladı. ‘’Ah, nerede o eski mahalleler…’’ diye yakınan aile büyüklerimiz Eston Şehir Mahallem ile eski günlerine geri dönebilecekler. Eston Şehir Mahallem’i tercih etmeniz için hazırlanan 8 nedene göz atmanız, yeniliklere yelken açmanıza ve projemizin sağlayacağı fırsatlar hakkında bilgi edinmenize yardım edecektir

1)  Sporla iç içe olabilmek: Şehir yaşamının ortasında yaşayan insanların en çok yakındığı şeylerden biri olan spor yapamamak, Eston Şehir Mahallem ile tarih oluyor. Projemizde bulunan bisiklet yolları ile ister bisiklet sporuyla ilgilenebilir, Spor Odası ile dilediğiniz aktivitelerde bulunabilir; Mini futbol Sahası, Tenis Kortu ve Basketbol Sahası ile sporla iç içe kalabilirsiniz. Sporla iç içe bir yaşam ile sağlıklı ve zinde olabileceksiniz.

2)  Şehrin ses kalabalığından uzak bir yaşama sahip olmak: Eston Şehir Mahallem, hem şehrin içinde olan hem de sessiz olan bir projedir. Araç trafiğinin oldukça az olduğu projemizde, şehirde evinizin içinde bile duyduğunuz korna sesleri gibi rahatsız edici sesler artık sizden uzakta olacak. ‘’Kafamı dinleyebileceğim, sakin bir evim olsun.’’ cümlesinin tarifi Eston Şehir Mahallem olacak.

3)  Bir çok yere olan yakınlığı: Eston Şehir Mahallem’in bulunduğu eşsiz konumu ile hastanelere, eğitim kurumlarına ve AVM’lere ulaşımınız kolaylaşacak. Her ihtiyacınızı giderebileceğiniz alışveriş merkezleri, çocuğunuzu emanet edebileceğiniz eğitim kurumları, sağlık hizmetlerinden yararlanabileceğiniz hastaneler Eston Şehir Mahallem’e çok yakın.

4)  Sosyal bir yaşam sunuyor olması: Şehrin içinde sosyalleşmek için harcayacağınız güç ve zaman Eston Şehir Mahallem ile daha az! Projemizin içinde bulunan 2000 metrekare sosyal alanın içinde; okuma odası, sinema odası, TV alanı, Kafe, buluşma salonu gibi insanların sosyalleşmesini kolaylaştırmak için yaratılan alanlardan faydalanmak için tercihiniz Eston Şehir Mahallem olmalı.

5)  Çocuklarınızı güvenle yetiştirebilirsiniz: Şehrin kalabalığı, araç trafiği gibi etkenlerden dolayı sürekli gözünüzü ayırmadığınız çocuğunuz için artık güvenli bir yer var. Araç trafiğinden arındırılmış, mahalle yaşamını baz alarak geliştirilmiş projemizde çocuğunuz, çocukluğunuzda olduğu gibi sosyal olanaklarla büyüyecek, arkadaşlarıyla koşup top oynayabilecek, enerjisini istediği kadar atabilecek. Çünkü Eston Şehir Mahallem’de bulunan Genç Aktivite Alanı, Oyun Salonu, Çocuk Oyun Parkları, Çocuklar için Açık Yüzme Havuzu gibi avantajların yanı sıra, çocuğunuz açık alanları da kullanabilme güvencesiyle çocukluğunuzda olduğu gibi güvenle büyüyebilecek.

6)  Doğal beslenebilme avantajı: Projemizde yer verdiğimiz meyve ağaçları sayesinde, siz de artık dalından meyve yiyebileceksiniz. Günümüzde büyük şehirlerde sıkça bulamadığımız dalından ürünler Eston Şehir Mahallem ile hemen elinizin altında olacak. Bir çok meyve ağacı çeşidinin yeşerdiği bahçelerimizde canınızın istediği her an, istediğiniz her meyveyi sofranıza taşıyabileceksiniz.

7)  Yeşil alan Genişliği: 26.000 metrekare yeşil alanıyla, doğanın kokusunu her daim hissedebileceğiniz projemizde, rengarenk ağaçlar mevsimleri yansıtırken, her nefesinizde projemizin temiz havasından yararlanabileceksiniz. Vadi peyzajının genel yapısında yer alan ağaçlar ve bitkiler kışın karla kaplanarak, yazın rengarenk çiçeklerle ve sonbaharda kızıl renkleriyle mahallenize ayrı bir güzellik katacak ve mis gibi kokacaklar.

8)  İyi bir yatırım değerine sahip olmak:  Her geçen gün daha da değerlenen Bahçeşehir bölgesi, yatırım yapmak isteyen insanlar tarafından ilgi görmeye devam ediyor. Geleceğin parlak bölgesi Bahçeşehir’de yapacağınız yatırım, gelecek zamanlarda size fayda sağlayacak.

Yorum yap