Eston Şehir Mahallem’in Birbirinden Farklı Konut Tipleri

Genel
/
Kesfet
/
Mimari
/
Yaşam

Eston Şehir Mahallem’de her ihtiyaca ve aile büyüklüğüne özel konut tipleri bulunuyor. Geniş aileler, villa hayatı özlemi duyanlar, müstakil bir konut arayışında olanlar başta olmak üzere Eston Şehir Mahallem, sakinlerini farklı zevklere ve yaşam tarzlarına hitap edecek konut seçenekleriyle buluşturuyor.

İşte Eston Şehir Mahallem’deki konut seçenekleri:

Tepe Evler

Proje alanının en yüksek tepesinde yer alan Tepe Evler tüm vadiye hakim bir görüş açısına sahip. Geniş teraslara sahip evlerin bahçe katı dairelerinin her biri simpleks olarak tasarlandı. 1+1 ve 3,5+1 daire tipleri bulunan Tepe Evler vadinin en güzel noktalarından birinde konumlanıyor.

Sıra Evler

Bir yanı şehri diğer yanı yemyeşil vadiyi gören Sıra Evler; bahçe katı daireler, simpleks ve dubleks seçeneklerinden oluşuyor. Gün ışığından maksimum seviyede yararlanmak adına salonların köşede tasarlandığı Sıra Evler içerisinde 2+1, 2, 5+1, 3+1, 3, 5+1 daire tipleri bulunuyor.

Yamaç Evler

Vadinin farklı yerlerinde konumlanan Yamaç Evler az katlı bloklarda yaşamak isteyenler için ideal. Yamaç Evler’in en üst kat, ön cephedeki dairelerinde bulunan teraslarına tüm odalardan çıkmak mümkün. Ara katlardaki 3,5+1 dairelerin odaları optimum yaşam alanı sunuyor. Dubleks ve simpleks dairelerden oluşan bahçe katları binanın cephesi boyunca devam eden bağımsız bahçelere sahip. Yamaç Evler 2+1, 2,5+1, 3,5+1 ve 4+1 daire tiplerinden oluşuyor.

Vadi Evler

Komşuluk ilişkilerine hareket katacak şekilde tasarlanmış Vadi Evler’in dubleks dairelerinin üst katlarında özel yaşam alanı, alt katlarında ise genel yaşam alanı bulunuyor. Daha çok dubleks ve bahçe katı dairelerden oluşan Vadi Evler; 3+1, 3,5+1 ve 4+1 daire seçeneklerinden oluşuyor.

Villalar

Villa hayatı özlemi içinde olanlar için ideal olan Eston Şehir Mahallem Villaları vadinin özel peyzajlı deresine ve sosyal alanlara yakınlığıyla öne çıkıyor. Özgün mimarileriyle göz dolduran Villalar kapalı otoparklarında kişiye özel otopark alanı sunuyor. Yüzme havuzu opsiyonu da bulunan Villalar, 58 metrekarelik hobi alanına sahip. 5 ve 5+1 seçenekleri bulunan Villalar geniş ailelerin vazgeçilmezi olmak için birebir.

Yorum yap