Eston Şehir Mahallem’in Sunduğu Ulaşım Kolaylığı

Bahçeşehir Yatırım
/
Genel
/
Yaşam

Eston Şehir Mahallem’i tercih edenlerin yararlandığı bir sürü çeşitli ayrıcalığın yanı sıra, ulaşım ayrıcalıkları sayesinde bir yerden bir yere gitmek oldukça kolaylaşmaya başladı. Eston Şehir Mahallem’deki evinizden yola çıktığınızda her yere kolayca varabilmenizi sağlayan ulaşım kolaylıkları sayesinde, trafiğe kalmadan istediğiniz yerlere hızlıca ulaşım sağlayabilirsiniz. Başakşehir’deki ayrıcalıklı konumu ile projemizin sunduğu kolay ulaşım olanaklarını sizin için listeledik.

1) 3.Havalimanı: Dünyanın en yüksek yolcu kapasitesine sahip olan 3.Havalimanı’na oldukça yakın bir konumda bulunan Eston Şehir Mahallem’de yaşadığınızda, seyahat telaşına kapılmanıza gerek yok! kısa bir sürede 3.Havalimanı’na varabilir, uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

2) Kuzey Marmara Otoyolu: Başakşehir’den hızlıca ulaşacağınız Kuzey Marmara Otoyolu’ndan devam ettiğinizde yeni açılan 3.Köprü’yü kullanarak anadolu Yakası’na en kısa sürede geçiş yapabilirsiniz. Kuzey Marmara Otoyolu, Eston Şehir Mahallem’in hemen yakınında bulunuyor.

3) Tem Otoyolu: Tem Otoyolu’na yakın bir mesafede bulunan Eston Şehir Mahallem’den yola çıktığınızda anında Tem’e bağlanabilir, dilediğiniz yere hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

4) Metro: 2019’da tamamlanması planlanan Mahmutbey – Esenyurt metrosunun, Eston Şehir Mahallem’den Mecidiyeköy’e 30 dakikada ulaşım sağlaması bekleniyor. Arabayla ulaşım sağlamak istemeyenler için her yere hızlı ulaşım sağlayan metro sayesinde ulaşım artık çok hızlı.

5) 3.Köprü: Eston Şehir Mahallem’den yola çıkıp Kuzey Marmara Otoyolu sayesinde 3.Köprü yoluna kısa bir sürede varabilirsiniz. Anadolu Yakası’na en hızlı geçişi sağlamanın yanı sıra köprü trafiğine kalmadan istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz.

6) Atatürk Havalimanı: Eston Şehir Mahallem’den yola çıktığınızda 3.Havalimanı ile aynı sürelerde Atatürk Havalimanı’na varabilirsiniz.

7) Yüksek Hızlı Tren: Yavuz Sultan Selim Köprüsü, 3.Havalimanı, Başakşehir, Küçükçekmece gibi ilçelerin  sınırları içerisinde yaklaşık 63 kilometre uzunluğu olacağı planlanan Yüksek Hızlı Tren sayesinde ister şehir dışı, ister şehir içi en hızlı ulaşımla gitmek istediğiniz yere kolayca varabilirsiniz.

Yorum yap