İHTİYACIMA UYGUN HANGİ ESTON ŞEHİR MAHALLEM EVİNİ SEÇMELİYİM?

Bahçeşehir Yatırım
/
Genel
/
Yaşam

Yeni hayatınızın başlayacağı bir ev bulmak ve seçmek, hayatınızda vereceğiniz en önemli kararlardan biridir. Konumu, ulaşımı, büyüklüğü, ayrıcalıkları evinizi farklı kılacak özellikler arasında yer alır. Ev seçerken dikkat edilmesi gereken noktaların bazıları; güvenli olup olmadığı, kaliteli malzemelerin kullanılıp kullanılmadığı, kaç metrekare olduğu, yalıtımının olup olmadığı gibi maddelerle sıralanabilir.

İstediğiniz her özellikte ev bulabileceğiniz Eston Şehir Mahallem’de sizin için uygun olabilecek konutları sıraladık. Ev seçebilmeniz için gerekli olan konut bilgileri doğrultusunda karar verme aşamanızı kolaylaştıracak adımlar atmak istedik.

Tepe Evler: Projemizin en yüksek alanında bulunan Tepe Evler, eşsiz vadi manzarasıyla doğayı evinize getiriyor. Sadece 4 adet olan bahçe katı dairelerinin hepsi simpleks olarak tasarlandı. Ticari amaçla yaratılan 1+1 konutların yanı sıra 3,5+1 ev çeşitleriyle yeni yaşam alanınız olmak için hazır bekliyor.

Vadi Evler: Apartman tarzı evler ile müstakil ev tarzının harmanlandığı Vadi Evler, komşuluk ilişkilerini desteklemekle beraber size konforlu bir hayat sunuyor. Dubleks ve müstakil girişli bahçe katlı dairelerden oluşan bloklarda yaşamak, rahatı ve konforu evinizde hissetmeniz için iyi bir neden olabilir. Vadi Evler, 3+1, 3,5+1, 4+1 gibi konut tiplerine sahiptir.

Yamaç Evler: Vadinin farklı konumlarında bulunan Yamaç Evler, 2+1, 3+1, 3,5+1 gibi konut tiplerine sahip. En üst kat ön cephe dairelerdeki geniş teraslara, dairelerin tüm odalarından çıkmak mümkün. Dahası, Yamaç Evler’in bahçeleri sayesinde yeşilin her tonuna hakim olabileceğiniz manzaranızın tadını çıkarabilirsiniz.

Sıra Evler: Evinizin bir tarafından şehrin ışıltısını izleyebileceğiniz, başka bir tarafından Eston Şehir Mahallem’i izleyebileceğiniz iki manzaralı Sıra Evler, 2+1, 3+1, 3,5+1 konut tipleriyle sahiplerini bekliyor. Komşularınızla sıcak ilişkiler kurabileceğiniz konutlar, gün ışığından en iyi şekilde yararlanabilmek için salonları Sıra Evler’in köşelerinde olacak şekilde tasarlandı.

Villalar:  Son derece konforlu ve lüks olan Villalar, özel peyzajlar tarafından tasarlanan dereye yakınlığıyla dikkat çeken yapılardır. Özel kapalı otoparkı ve 5,5+1 konut tipi bulunan Villalar, 58 metrekarelik hobi alanıyla projemizin en farklı konutlarından biri. Sosyal aktivite alanlarına olan yakınlığı da Villalar’ın avantajlarından biri.

Yorum yap