İstanbul Yaşanacak Yerler Neresidir

İstanbul’da Yaşanacak Yerler

Kesfet
/
Yaşam

Türkiye’nin en büyük şehri İstanbul, aldığı göç ve sahip olduğu ekonomik büyüme ile birlikte kalabalıklaşmaya devam ediyor. Buna bağlı olarak şehrin merkezi kabul edilen yerleri de günden güne değişiyor.

Artık İstanbul’da yalnızca Beşiktaş, Taksim, Kadıköy gibi belli başlı yerlerin merkeziliğinden söz edemiyoruz. Başakşehir’e bağlı Bahçeşehir de son zamanlarda bilinirliği artan ve büyüyen, yaşam standartlarının son derece yüksek olduğu, özellikle çocuklu aileler için bulunmaz bir yer. Bunun için size, Avrupa Yakası’nın yükselen değeri Bahçeşehir’i öneriyoruz.

Elbette, bir yerin merkez olması demek, orayı gürültü ve keşmekeş ile birlikte anmamız gerektiği anlamına gelmiyor. Keza, büyüyüp gelişmesine rağmen Bahçeşehir, huzurlu ve dingin yapısından hiçbir şey kaybetmiş değil.

Bahçeşehir, artık hem iş hayatının yeni merkezlerinden biri, hem de yakın zamanda tamamlanacak ulaşım ağları ile sizi şehrin diğer merkezlerine de kolayca bağlıyor.

Doğal yaşamın tam içinde yer alan Bahçeşehir’de, kişi başına 12 m² yeşil alan düşüyor. Üstelik, yanı başınızdaki Küçükçekmece Gölü ve Bahçeşehir Gölet Parkı gibi doğayla buluşabileceğiniz yerlerde de sessizlik ve huzur sizi sarıp sarmalamak için bekliyor.

Dünyanın en önemli uydu kent projelerinden biri olan Bahçeşehir’in, sosyal imkanları ve gelişmiş kent yaşamını da göz önüne aldığınızda, ev almak için şu anda İstanbul’daki en uygun bölgelerden biri olduğunu söylemek mümkündür.  Gönül rahatlığı ile Bahçeşehir’in hem yaşamak için, hem de yatırım amacıyla değerlendirilmesi gerektiğini ve yükselmekte olan yeni merkezimiz olduğunu söyleyebiliriz.

Yorum yap