Sağlık Kuruluşları, Eston Şehir Mahallem’ de Size Çok Daha Yakın

Bahçeşehir Yatırım
/
Genel
/
Yaşam

Sağlık, insanlar için oldukça önemli olmakla beraber, bir yere taşınırken çevrenin araştırılmasını sağlayan bir olgudur. Hastane gibi çeşitli sağlık kuruluşlarının taşınacağınız yerin yakınında olması bir avantajdır. Çevresinde kaliteli hizmet sağlayan, her alanda faaliyet gösteren, alanında ünlü hastanelerin bulunduğu Eston Şehir Mahallem’i tercih etmeniz için bir çok neden var!

Taşınacağınız yerin çevresindeki sağlık kuruluşlarından haberdar olmanız için hazırladığımız listemiz sayesinde bilgi edinebilirsiniz.

1) Bahçeşehir Acıbadem Tıp Merkezi

Neredeyse her alanda hizmet veren Bahçeşehir Acıbadem Tıp Merkezi, Acıbadem Hastanesi kalitesini Bahçeşehir’de yanıbaşınıza getiriyor. Bazı alanlarda özellikle uzmanlaşan ve adından sıkça bahsettiren Acıbadem Hastanesi’ni incelemek için: https://www.acibadem.com.tr/danisma/hastaneler/bahcesehir-tip-merkezi

Adres: Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi, Bahçeşehir 1. Kısım Mah. Kemal Sunal Cad. No No:6, 34550 Bahçeşehir/Başakşehir/İstanbul

2) Elitium Cerrahi Tıp Merkezi

‘’Sağlıkta Gülen Yüzünüz’’ mottosuyla adını duyuran Elitium Cerrahi Tıp Merkezi’nde her alanda hizmet bulunuyor. Yenilikçi çözümler üreten, teknolojik gelişmeleri takip ederek cihazlarını teknolojiyle uyumlu hale getiren Elitium, Başakşehir’e oldukça yakın.

http://elitium.com.tr/

Adres: İnönü Mahallesi Kemal Paşa Caddesi No : 24 Tabela Durağı

3) Başakşehir Devlet Hastanesi

Başakşehir’deki ayrıcalıklı konumuyla devlet hastanesi güvenini Eston Şehir Mahallem’e yakın konuma getiren Başakşehir Devlet Hastanesi, uzman doktorları ve geniş hizmet alanlarıyla kolaylık sağlıyor.

http://basaksehirdh.saglik.gov.tr/

Adres: Başak Mahallesi Yunus Emre Caddesi No:35/A

 

Yorum yap