Sosyal Kültürel İmkanlar Sağlayan Konut Projeleri

Sosyal ve Kültürel İmkanları Olan İnşaat Projelerinin Yararları

Kesfet
/
Mimari

Bugünlerde başımızı nereye çevirsek, başka bir inşaat projesi yükseliyor. Peki, bu konut projeleri sizin ihtiyaç duyduğunuz ve arayıp durduğunuz o eksik kalan parçaları tamamlıyor mu?

“Müsaitseniz annemler size oturmaya gelecek”

“Benimle top oynamaya gelir misin?”

Çocukluğumuzun mahallelerinde, henüz teknoloji hayatımızın her köşesine girmemişken, halen iletişimin yüz yüze konuşarak gerçekleştiği zamanlarda kaldı bu sorular. En azından, biz öyle sanıyoruz. Peki, gerçekten de o zamanlarda mı kaldılar?

Ne mutlu ki, artık sosyal yaşamı destekleyen, açık ve kapalı kültür-aktivite alanlarının olduğu inşaat projeleri var. Önceliği, hasretle hatırladığı mahalle yaşamını yeniden yaşamak olanlar, bu projelere rağbet gösteriyor. Bu projelerin, bu kadar başarılı olmasının arkasında, bu konut tiplerinin çocukluğumuza dair bir şeyler taşıdığını hissettirmesi yatıyor.

Kültür-aktivite alanlarında bulunan kulüp ve kafe gibi alanlarda, mahallemizin pastanelerinde, merdivenlerinde en yakın dostlarımızla yaptığımız sohbetleri, çocukluğumuzdaki heyecan ve neşeyle yeniden gerçekleştiriyoruz. Bazen de, yalnızca oturup kahvenizi yudumlarken, kitabınızı okumak istersiniz.

Bunların yanı sıra, spor da vazgeçilmezdir. Fiziksel aktiviteler hem bedensel ve ruhsal sağlığınızı korumanıza hem de diğer insanlarla sosyalleşerek kafanızı boşaltmanıza yardımcı olur.

İstanbul’un ortasında, sizi, olduğunuz zamandan alıp başka bir dünyaya taşıyacak olan bu mutluluğa erişmek mümkün! Eston Şehir Mahallem’in 2000 m2’lik sosyal yaşam ve etkinlik alanında, yaşam tarzınıza hitap edecek ve sizi mutlu edecek uğraşılar bulacaksınız. İster komşunuzla çayınızı içerken keyfinize keyif katın, isterseniz kulaklığınızı takıp bisikletinize binerken, ağaçların kokusunu içinize çekin. Eston Şehir Mahallem, size yüzde 100 iyi gelecek!..

Yorum yap