Türkçe English


Eston Şehir Mahallem’de, mutluluğu sadece evinizin içinde değil, çevresindeki koskocaman yeşil alanda da yakalayacaksınız. Çocuklar hem özgürlüğü tadacak hem de doğayı keşfedecekler.

Her yaştan çocuk ve genç için düşünülmüş açık ve kapalı kültür-aktivite alanlarında, çocuklarımız dört mevsim beraber vakit geçirebilecekler.

+ Macera Oyun Alanları
+ Mini Futbol Sahası
+ Açık Çocuk Havuzu
+ Okuma Odası
+ Çocuk Oyun Parkları
+ Basketbol Sahası
+ Sinema ve Playstation
+ Oyun ve Performans
+ Bisiklet Yolu
+ Tenis Kortu
+ Genç Aktivite Odası
+ Spor Odası


Siz ve her yaştan çocuklarınız için düşünülmüş sosyal alanlarda, komşuluk ilişkileri evden dışarı çıkacak. Çocuğunuz güvenli oyun ve aktivite alanlarında vakit geçirirken, siz hemen yanı başındaki dinlenme salonunda ya da kafede eşinizle, arkadaşlarınızla ve komşularınızla keyifli vakitler geçirebileceksiniz. Kısacası, Eston Şehir Mahallem’de hayat dört mevsim güzel.

+ TV Alanı
+ Kafe

+ Fitness Salonu
+ Sauna ve Buhar Odaları

+ Buluşma Salonu
+ Açık Yüzme Havuzu

Rahat bir nefes almak için ailece arabanıza binip hafta sonu trafiğini yaşamak zorunda değilsiniz. Eston Şehir Mahallem'de hayal ettiğiniz doğa ile iç içesiniz. Sadece ruhunuzu değil, bedeninizi de düşünerek farklı uzunluklarda tasarlanan performans parkurlarında yürüyebilir, koşabilir, bisiklete binebilirsiniz.


Vadi peyzajının genel yapısında yer alan ağaçlar ve bitkiler kışın karla kaplanarak, yazın rengarenk çiçeklerle ve sonbaharda kızıl renkleriyle mahallenize ayrı bir güzellik katacak ve mis gibi kokacaklar.

BİZ SİZİ ARAYALIM